DIÁŘE 2018 - TIPY NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Za chviličku nám začne nový rok. A nový rok znamená i nový diář. Pokud ještě žádný nemáte, možná se Vám bude hodit pár tipů. Protože jsem klasik a mám ráda papír, je pro mě výběr diáře každoroční radost. Jenže často vybírám tak dlouho, až zjistím, že je konec prosince. Letos jsem si udělala osobní průzkum na internetu a napadlo mě, že bych se s Vámi mohla podělit o to, co mě v „diářovém světě“ zaujalo.


DIÁŘE Z FLERU

FORMACE je česká značka nabízející originální papírenské výrobky v čistém a jednoduchém designu. Kromě diářů nabízí i zápisníky, sešity a další doplňkové zboží.KAROUCH, ručně vyrobené zápisníky a diáře zo Slovenska. Obal z filcu, gumička, české svátky uvnitř a dřevěné logo jako třešnička na dortu.LOTOBEO, opět česká značka, u které seženete nejen praktické diáře, ale i nákupní seznamy, to do listy a zápisníky.DALŠÍ DIÁŘE

PAPELIÉR, ručně vázané diáře (s českými svátky) a zápisníky opět od sousedů ze Slovenska. Nápis na diáři si můžete zvolit při objednávce.HELMA 365 nabízí velké možství diářů v různých designech, ale kromě toho i krásné deníky a zápisníky různých velikostí.

    
TERIBEAR, diář z projektu Nadace Terezy Maxové dětem, diář, díky němuž můžete pomoct.

Pokud Vás žádný z mých tipů nezaujal, pak přidám ještě jeden. DIÁŘE NA MÍRU. S vlastním rozvržením, vlastní fotografií či kresbou, vlastními nápady. Váš originál. Už druhým rokem jsem tam nechávala diář vyrobit a vždycky jsem se setkala s milým jednáním, ochotou a trpělivou realizací mých nápadů. Můj letošní diář jste mohli zahlédnout na některé fotce na Instagramu.

Tak co, vybrali byste si? Jestli stále váháte, můžete si ještě nechat řádně zamotat hlavu na blogu SILVI DESIGN. Odkaz přímo na (mnohem propracovanější) článek o diářích najdete TADY.


Ráda bych Vám tady na konci článku popřála všechno nej do nového roku. Hlavně zdraví, spokojenost a splněné sny. Děkuju, že mám pro koho psát.

Všechny fotografie jsou použité z oficiálních zdrojů výrobců.


Žádné komentáře